Hoşgeldin Yeni Yıl 2019

Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere 2018’in son günlerini yaşamaktayız. Acısıyla tatlısıyla kocaman bir yılı geride bıraktık. Bu yıl içerisinde sizlerle bir çok ödev konularını ve hikayeleri paylaşmıştık. Umarız paylaştığımız bu bilgiler size derslerinizde ve ödevlerinizde fayda sağlamıştır.

2019 yılı yeni umutların yeşereceği insan hayatına yeni fırsatların doğacağı bir yıl olacak. Bazılarına sevinç bazılarına da hüzün getirecek. Yeni yıla girilirken bir yılbaşı geleneği olan karşılıklı hediye vermek  ve güzel duyguları birbirine iletmek bu yıl da yılbaşının vazgeçilmezleri olacaktır.

2019 yılbaşı tarihi, Aralık ayının 5. haftası Pazartesiyi- Salıya bağlayan gece 2019 yılına girmiş bulunacağız. Her sene olduğu gibi yeni yılın ilk günü yani 1 ocak 2019 Salı günü Resmi Tatil olacak. 

hoşgeldin-2019

Şimdiden yeni yılınızı kutlar, sağlıklı ve başarılı bir yıl temenni ederiz.

Sevdiklerinize hediyeler almayı onları güzel mesajlarla mutlu etmeyi sakın unutmayın! Bende internette dolaşırken sizin için faydalı olacağını düşündüğüm bir siteyi sizlere tanıtmak istiyorum.

Bu sitenin adı askerlikplatformu.com burada askeri bilgiler ve genel kültür hakkında bir çok konu var. Erkek öğrencilerimizin mutlaka takip etmesi gereken bir site diye düşünüyorum. Askerlik hakkında bir çok bilgiye sahibi olabilirsiniz.

Bahsettiğim bu site  askerlikplatformu.com resimli yeni yıl mesajları 2019 paylaşmış. Buradan sevdiklerinize güzel mesajlar gönderebilir onları mutlu edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir